Zabezpečovací systémy

Ne každý v našem okolí je spořádaným spoluobčanem, který ctí zákony nebo se alespoň řídí jedním z bodů desatera božích přikázání, tedy ‚nepokradeš‘. A proto je pomalu každý z nás tu více a tu méně ohrožován tím, že mu někdo neoprávněně sáhne na jeho majetek. A to je vskutku nemilá představa.

Je tedy nanejvýš žádoucí si chránit své nemovitosti a to, co v sobě tyto ukrývají. Jenže nikdo z nás nemůže sedět před svým domem nebo ve svém obchodě, kanceláři, dílně, skladu nebo podobném objektu po celý svůj život, a to už ani nemluvě o tom, že by se musel rozkrájet ten, kdo má podobných míst ve vlastnictví více. A na to, aby si někdo najal dostatečný počet hlídačů, má věru jenom málokdo.

A tak lze buď rezignovat a smířit se s tím, že může dojít ke škodám v kterémkoliv okamžiku, nebo se dá vsadit na elektronické zabezpečovací systémy. A určitě se mnou budete souhlasit, že druhá z těchto možností je tím pravým.

A jak se zabezpečují objekty před krádežemi, ale třeba i před jinými riziky, mezi něž může patřit dejme tomu požár? Jak si zajistit pomoc ve chvílích, kdy má někdo zdravotní obtíže, je přepaden a podobně?

Skvělou službu prokazuje revoluční systém JABLOTRON 100+, jenž je certifikovaný podle evropské normy EN 50131-1 do stupně zabezpečení č. 2 a jenž ohlídá lecjaký objekt. A to tím, že umožňuje díky vestavěnému GSM/GPRS/LAN komunikátoru hlasovou, SMS nebo GPRS komunikaci s koncovými uživateli nebo středisky PCO a zároveň má i paměťovou kartu sloužící pro uchování dat událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků

 • Ústředny s LAN/GSM/3G moduly.
 • Sensory pohybu a rozbití skla.
 • Detekce otevření dveří, oken, vrat, manipulace s předokenní roletou.
 • Kamerové systémy.
 • Přístupové moduly s LCD panelem, RFID čtečkou.
 • Vnitřní i venkovní sirény.
 • Detektory kouře, CO2.
 • Záznam na paměťová média.

Systém má až 120 sběrnicových nebo bezdrátových zón, až tři stovky uživatelských kódů, až patnáct sekcí, dvaatřicet programovatelných výstupů a dvacet vzájemně nezávislých kalendářů a umožňuje posílat SMS reporty až třiceti uživatelům, posílat SMS i hlasové reporty až patnácti adresátům a nastavit pět nastavitelných pultů centralizované ochrany atd., lze ho snadno ovládat a má navíc i skvělý design.

A díky internetu či chytrému telefonu je ochrana majetku hračkou.

Snadné ovládání

Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100+ první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi!

Skvělý design

Vzhled jednotlivých prvků alarmu JABLOTRON 100+ byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která splyne s vaším domovem.

Dostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu JABLOTRON 100+ se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytrého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

Umíme i zabezpečení automobilů

 • Zabezpečení osobních, nákladních vozidel, kamionů, karavanů ale i stavebních strojů nebo motorových lodí.
 • Možnost využití Bezpečnostního centra Jablotron.
 • Monitoring vozidel - Aktuální poloha vozidel, evidence nákladů, historie jízd, evidence řidičů a vozidel.
 • Ovládání alarmu na dálku, přes mobilní aplikaci "MyJABLOTRON" - (Aplikace pro Android, Aplikace pro iOS)


Zabezpečovací a kamerový systém, automatická brána

IP kamerový systém se špičkovými kamerami pro sledování celého areálu Poldi. Jednotlivé budovy jsou propojeny optickým vedením pro zabezpečení kvalitního přenosu obrazu. Dále zde bylo instalováno několik zabezpečovacích systémů Jablotron 100+ pro zabezpečení celého areálu. Zároveň v rámci zabezpečovacího systému bylo integrováno automatické otvírání vstupní brány.

Realizace - srpen až září 2020
Kladno, POLDI STEEL a.s.
Zabezpečovací systémy
No items found.

Zabezpečení průmyslových objektů + vjezdové brány

Instalace několika zabezpečovacích systémů Jablotron 100+ pro zabezpečení průmyslových objektů. Zabezpečovací systém byl rozšířen pomocí PG prvků o možnost otvírání a zavíraní vjezdových bran.

Realizace - září až říjen 2020
Sokolov, Most, Plzeň, Brno a Praha, Půjčovna MARENT s.r.o.
Zabezpečovací systémy
No items found.