Inteligentní elektroinstalace KNX

KNX nabízí několik možností designu a jedinečnou řadu produktů. Díky tomu si můžete vytvořit svůj vlastní jedinečný inteligentní dům, který dokonale odpovídá vašim potřebám.

Domov, který sleduje váš rytmus

Snižte svou spotřebu energie automatickým vypínáním světel - když jste zapomněli během rušného rána. Upravte vytápění na dálku - pro vřelé přivítání. Nedejte nechtěným vetřelcům žádnou šanci - zavřete v noci žaluzie, když jste pryč.

Celosvětový standard

KNX je celosvětovým standardem se silným mezinárodním společenstvím již více než 30 let. Nabízí spolehlivou a stabilní technologii, která je připravena na budoucnost. KNX je mezinárodní řešení pro vysoce kvalitní inteligentní domy.

Neomezené možnosti

Ráno se probuďte pomalým otevíráním rolet, vytvářejte večer útulnou světelnou atmosféru nebo si připravte rutinu, která vám dá dojem, že jste doma, když nejste. S KNX je volba zcela na vás! Naše technologie může být použita pro různé aplikace a širokou škálu produktů.

KNX znamená pohodlí, bezpečnost a snadnost

Díky našemu snadno použitelnému rozhraní máte pod kontrolou svůj vlastní inteligentní dům. Nabízíme nejvyšší komfort a bezpečnou instalaci. Chytré nebylo nikdy tak snadné!

Spravujte svou inteligentní domácnost okamžitě na svém smartphonu nebo tabletu. Nastavte si termostat, upravte osvětlení, přihlaste se do poplašného systému ... jediným kliknutím! Je to stejně snadné jako kontrola sociálních médií.

  • Chytré osvětlení, RGB žárovky, stmívače, LED pásky.
  • Detektory kouře, CO2.
  • Sensory pohybu, sensory otevřených dveří, oken.
  • Ovládání hlavic vytápění, zatahování žaluzií, stínění, zavlažování.
  • Kamerové systémy.
  • Audio a video interkomy, zvonky.
  • Domácí mutlimédia. Meteostanice

Bezdrátové řešení je tedy možností, jak si v domácnosti usnadnit a zpříjemnit život, a to obdobně, jako to umožňuje i alternativa kabelová. Rozsah a kvalita je tu ale nižší než u kabelového řešení. U bezdrátové varianty ale odpadají větší stavební úpravy a potřeba speciální elektroinstalace, což se logicky promítá i do ceny a což umožňuje její bezproblémové využití i v nemovitostech, které již stojí nebo se v nich s pořízením inteligentní domácnosti zpočátku nepočítalo. (Aplikace pro Android, Aplikace pro iOS)

A pokud člověk vsadí na pomoc odborníků, může mít bezdrátovou inteligentní domácnost. Díky komunikaci přes protokol Z-Wave, ZigBee, WiFi či Bluetooth nabídne život budoucnosti již dnes.