Kamerové systémy

Pokud chce člověk něco spolehlivě ochránit, musí to mít v dnešní době na očích. A čím častěji, tím logicky lépe. Jenže současně musíme konstatovat, že to osobně dost dobře nejde. Nikdo nemůže celé dny posedávat na místě a hledět na to, co je jeho, jen aby v případě potřeby zakročil. A proto přicházejí nejednou více než vhod kvalitní kamerové systémy.

Jsou to právě tyto systémy, jež pomáhají více než vydatně s ostrahou rodinných domů, bytů, chat, chalup a průmyslových objektů stejně jako s kontrolou volných prostranství, jako jsou dejme tomu zahrady či parky a podobně.

Montujeme špičkové zabezpečovací systémy od předních výrobců kamer a kamerových technologií jako jsou VIVOTEK, UNIVIEW či HIKVISION.

  • Venkovní i interierové kamerové systémy pro firmy i soukromé osby.
  • Osvětlení prostoru bílým RGB světlem.
  • Možnost otáčení kamerou až o 360°.
  • Automatická detekce pohybu, přiblžení zvoleného prostoru.
  • Záznam zvuku vestavěným mikrofonem.
  • Ukládání SPZ vozidel do databáze.
  • Předcházení krádežím, požárům.
  • Detekce přehřívání či požáru. Termovize, teplotní mapy.

Současné kvalitní kamerové systémy umožňují osvětlení prostoru bílým světlem z integrovaných LED světel, otáčení až o 360°, automatickou detekci pohybu spojenou současně se spuštěním nahrávání, přiblížení zvoleného místa, záznam zvuku vestavěným mikrofonem nebo možnost prostřednictvím reproduktoru v kameře mluvit.

Díky moderním kamerovým systémům lze předcházet krádežím, ale i naopak, registrovati přidání nějakého předmětu do vybrané zóny. Tyto systémy dokáží ukládat SPZ vozidel do databáze, s pomocí teplotní mapy sledovat pohyb v prostoru, termovizí zaregistrovat přehřívání součástek či požár. A detekují dokonce i pokusy o jakoukoliv jejich sabotáž.

A kdo může v dnešní době podobné kamery mít a používat? Jednoduše kdokoliv, firmy stejně jako soukromé osoby. Nechte si zabezpečit svoje prostory a mějte svůj majetek pod dozorem a v bezpečí.


Kamerový systém pro SVJ

IP kamerový systém pro hlídaní venkovních i vnitřních prostor. Jedná se o dvou vchodový bytový dům, kde je střežen hlavní a zadní vchod včetně vestibulu.

Realizace - listopad 2020
Vintířov, DS 2058, Sídliště 152-153
Kamerové systémy
No items found.

Venkovní IP kamerový systém

IP kamerový systém pro hlídaní venkovních prostor. Na těchto prostorách má zákazník zaparkovaná nová a bazarová vozidla.

Realizace - říjen 2020
Karlovy Vary, S. & W. Automobily s.r.o. - Mercedes-Benz
Kamerové systémy
No items found.

Kamerový systém pro RD

IP kamerový systém pro hlídaní kompletních venkovních prostor rodinného domu.

Realizace - červen 2021
Karlovy Vary, Jaroslav Tylinger
Kamerové systémy
No items found.