Inteligentní systém Loxone

Kompletní řešení pro vaši inteligentní domácnost

Chytrý dům s Loxone jednoduše ví, co má dělat. Ať už ráno nebo večer, když vaříte, bavíte se nebo jen relaxujete. Přehrává hudbu, kterou každý chcete slyšet - i když je to v každé místnosti něco jiného. Vytváří tu správnou atmosféru se světelnými náladami. Zajistí, aby každá místnost měla vždy perfektní teplotu. Všechny aspekty vašeho domova spolupracují v harmonii a zajišťují úroveň inteligentní automatizace, která je možná pouze u Loxone.

Inteligentní automatizace pro komerční prostory a vlastní aplikace

Loxone nabízí velké portfolio vysoce kvalitních produktů, uživatelsky přívětivé aplikace a intuitivní programovací software vytvářející bezkonkurenční ekosystém s řadou otevřených rozhraní. Díky tomu je Loxone plně škálovatelným řešením, které je ideální pro MDU, hotely, kanceláře a další komerční a vlastní aplikace.

Automatizační systém budovy pro vlastní procesy

Bez ohledu na to, jak jedinečný je váš projekt, Loxone vám může nabídnout vysokou úroveň automatizace jako přizpůsobený systém správy budov. Loxone Miniserver - mozek systému - je dostatečně inteligentní, aby zpracoval podrobnou logiku, takže individuální požadavky nejsou vůbec žádným problémem.

  • Chytré osvětlení, RGB žárovky, stmívače, LED pásky.
  • Zabezpečení. Sensory pohybu, sensory otevřených dveří, oken.
  • Přístupový systém.
  • Ovládání vytápění, zatahování žaluzií, stínění.
  • Ovládání bazénů, sauny, zahrady.
  • Audio a video interkomy, zvonk
  • Domácí mutlimédia.

Bezdrátové řešení je tedy možností, jak si v domácnosti usnadnit a zpříjemnit život, a to obdobně, jako to umožňuje i alternativa kabelová. Rozsah a kvalita je tu ale nižší než u kabelového řešení. U bezdrátové varianty ale odpadají větší stavební úpravy a potřeba speciální elektroinstalace, což se logicky promítá i do ceny a což umožňuje její bezproblémové využití i v nemovitostech, které již stojí nebo se v nich s pořízením inteligentní domácnosti zpočátku nepočítalo. (Aplikace pro Android, Aplikace pro iOS)

A pokud člověk vsadí na pomoc odborníků, může mít bezdrátovou inteligentní domácnost. Díky komunikaci přes protokol Z-Wave, ZigBee, WiFi či Bluetooth nabídne život budoucnosti již dnes.