Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Cart
0

Energie u mě doma: Jak jsem zkrotil FVE a SPOT?

8.1.2024

KNOW HOW

Pokud si dnes někdo usmyslí, že si nechá usnadnit život, je mu přáno, a to v mnoha ohledech. Dokonce i v tom, co by mohlo na první pohled budit spíše dojem některého z děl Julese Verna.

Vezměte si třeba takový bezdrátový systém FIBARO. Tedy bezdrátové řešení inteligentních domácností. Toto se těší stále větší oblibě v celém vyspělém světě, a to právě proto, že umožňuje něco, co by bylo ještě donedávna naprosto nepředstavitelné. Umožňuje automatizaci kdečeho, co se v dnešních domácnostech vyskytuje, a to ať už se jedná o osvětlení, topení, chlazení, stínění, zavlažování, různé senzory a detektory, kamerový systém či zabezpečovací systém ale klidně i multimédia.

Toto řešení je pak složeno z různých modulů napájených z baterií nebo sítě, jež lze realizovat jak současně, tak i postupně, podle toho, co si zákazník v tom, kterém okamžiku zrovna žádá. Můžete začít i s naprostým minimem a poté celý systém postupně obohacovat o další a další prvky. Tento postup je ideální jak pro ty, kdo nejsou doposud pevně rozhodnuti, co si zvolit, tak i pro ty, kdo momentálně neoplývají dostatkem finančních prostředků, jichž by bylo pro pořízení si všeho potřebného.