logo Smart House Company
logo-iso-9001-2015 logo-iso-9001-2015

Elektronické  zabezpečovací systémy

Není žádným tajemstvím, že žijeme právě v době, jež nejednou neskýtá zrovna dostatek bezpečí. A proto si svůj majetek zkrátka musíme zabezpečovat.

Ne každý v našem okolí je spořádaným spoluobčanem, který ctí zákony nebo se alespoň řídí jedním z bodů desatera božích přikázání, tedy ‚nepokradeš‘. A proto je pomalu každý z nás tu více a tu méně ohrožován tím, že mu někdo neoprávněně sáhne na jeho majetek. A to je vskutku nemilá představa. 

Je tedy nanejvýš žádoucí si chránit své nemovitosti a to, co v sobě tyto ukrývají. Jenže nikdo z nás nemůže sedět před svým domem nebo ve svém obchodě, kanceláři, dílně, skladu nebo podobném objektu po celý svůj život, a to už ani nemluvě o tom, že by se musel rozkrájet ten, kdo má podobných míst ve vlastnictví více. A na to, aby si někdo najal dostatečný počet hlídačů, má věru jenom málokdo. 

A tak lze buď rezignovat a smířit se s tím, že může dojít ke škodám v kterémkoliv okamžiku, nebo se dá vsadit na elektronické zabezpečovací systémy. A určitě se mnou budete souhlasit, že druhá z těchto možností je tím pravým. 

A jak se zabezpečují objekty před krádežemi, ale třeba i před jinými riziky, mezi něž může patřit dejme tomu požár? Jak si zajistit pomoc ve chvílích, kdy má někdo zdravotní obtíže, je přepaden a podobně? 

Skvělou službu prokazuje revoluční systém JABLOTRON 100+, jenž je certifikovaný podle evropské normy EN 50131-1 do stupně zabezpečení č. 2 a jenž ohlídá lecjaký objekt. A to tím, že umožňuje díky vestavěnému GSM/GPRS/LAN komunikátoru hlasovou, SMS nebo GPRS komunikaci s koncovými uživateli nebo středisky PCO a zároveň má i paměťovou kartu sloužící pro uchování dat událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků… 

Jablotron - mobilní aplikace
logo Jablotron
 • Ústředny s LAN/GSM/3G moduly.
 • Sensory pohybu a rozbití skla.
 • Detekce otevření dveří, oken, vrat, manipulace s předokenní roletou.
 • Kamerové systémy.
 • Přístupové moduly s LCD panelem, RFID čtečkou.
 • Vnitřní i venkovní sirény.
 • Detektory kouře, CO2.
 • Záznam na paměťová média.
Jablotron - venkovní kamera
Jablotron - kamera
Jablotron - sběrnice
Jablotron - ovládací panel
Jablotron - detekce pohybu
Jablotron - senzor pohybu
Jablotron - siréna
Jablotron - dálkové ovládání

Systém má až 120 sběrnicových nebo bezdrátových zón, až tři stovky uživatelských kódů, až patnáct sekcí, dvaatřicet programovatelných výstupů a dvacet vzájemně nezávislých kalendářů a umožňuje posílat SMS reporty až třiceti uživatelům, posílat SMS i hlasové reporty až patnácti adresátům a nastavit pět nastavitelných pultů centralizované ochrany atd., lze ho snadno ovládat a má navíc i skvělý design. 

A díky internetu či chytrému telefonu je ochrana majetku hračkou.

Snadné ovládání

Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100+ první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi

Skvělý design

Vzhled jednotlivých prvků alarmu JABLOTRON 100+ byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která splyne s vaším domovem.

Dostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu JABLOTRON 100+ se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytrého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

Umíme i zabezpečení automobilů

 • Zabezpečení osobních, nákladních vozidel, kamionů, karavanů ale i stavebních strojů nebo motorových lodí.
 • Možnost využití Bezpečnostního centra Jablotron.
 • Monitoring vozidel - Aktuální poloha vozidel, evidence nákladů, historie jízd, evidence řidičů a vozidel.
 • Ovládání alarmu na dálku, přes mobilní aplikaci "MyJABLOTRON"
Zabezpečení vozidel

Ovládání přes mobilní aplikaci MyJABLOTRON

Jsme certifikovaným montážním partnerem firmy Jablotron.

Jablotron - mobilní aplikace
 • K dvouleté záruce dostanete bezplatný servis na další 3 roky.
 • Máte jistotu, že naši technici mají nejnovější informace a znalosti o zabezpečovacích technologiích a jsou proškoleni přímo výrobcem.
wi-fi
Bluetooth
3G/4G
rfid

Hledáte profesionály na zabezpečovací systémy? Zavolejte 608 685 212 nebo napište a nechte si zpracovat nezávaznou nábídku. Rádi vám pomůžeme.