logo Smart House Company
logo-iso-9001-2015 logo-iso-9001-2015

Zabezpečení a monitoring vozidel

Není žádným tajemstvím, že žijeme právě v době, jež nejednou neskýtá zrovna dostatek bezpečí. A proto si svůj majetek zkrátka musíme zabezpečovat.

Autoalarm kombinuje zabezpečení vozidla, akustickou signalizaci, imobilizér a upozornění na poplach přes mobilní telefon. Současně dokáže rozlišit, co přesně se stalo a vy tak obdržíte neprodleně informaci s přesným určením typu a místa poplachu. Poplachová hlášení mohou odcházet také na bezpečnostní centrum, které zajistí profesionální zásah.

Zabezpečení Jablotron dodáváme jak pro osobní automobily, dodávky, karavany, tak pro nákladní auta, kamiony, autobusy ale i pro stavební stroje nebo motorové lodě.

Zabezpečení automobilu nebo karavanu stojí jen zlomek ceny vozidla a investice do něj se rozhodně vyplatí. Kromě plného zabezpečení karavanu, využijete během noci i funkci částečného střežení, díky níž hlídají vozidlo pouze definované vnější detektory. Zabezpečit můžete také předstan karavanu včetně vnějších schránek nebo jeho okolí. Autoalarm lze doplnit i o další typy detektorů, např. detektory kouře, které jen minimálně narušují interiér.

Zabezpečení kamionu, dodávky nebo autobusu představuje v porovnání s cenou vozidla velmi malou částku. Vy se tak můžete soustředit pouze na svou práci. Funkce částečného střežení zajistí řidiči klidný spánek po celou noc. Máte totiž jistotu, že celý nákladový prostor a vnější schránky jsou vždy pod kontrolou. Oceníte i možnost monitorovat aktuální polohu vozidla, historii jízd a další detaily.

zabezpečení automobilů
Jablotron - auto alarm
logo Jablotron
 • Moduly GSM/3G/4G. Report událostí na mobilní telefon.
 • Sensory pohybu a rozbití skla.
 • Detekce otevření dveří, kapoty, střešního boxu, úložných prostor.
 • Detekce náklonu, jako ochrana proti odtažení.
 • Detekce nárazu s automatickým informováním tísňové linky.
 • Ochrana proti neoprávněné manipulaci, imobilizér.
 • Dálkové ovládání přes aplikaci "MyJABLOTRON". 
 • Služby Bezpečnostního centra JABLOTRON.
Jablotron - autoalarm
Jablotron - siréna
Jablotron - siréna
Jablotron - siréna
Jablotron - detekce pohybu
Jablotron - senzor otevření
Jablotron - nárazový senzor
Jablotron - řídící jednotka

Technická specifikace autoalarmu:

Monitoring vozidel na cestách

Sledujte efektivně svá firemní i soukromá vozidla. Monitorovací jednotka identifikuje řidiče, přepne mezi služebními a soukromými jízdami a pokud nastanou problémy, vyšle tísňový signál. Díky aplikaci MyJABLOTRON máte přehled o najetých trasách, aktuální poloze i spotřebě vozu.

Parkovací senzory

Senzor se aktivuje automaticky po zařazení zpátečky a upozorňuje akustickým signálem na přítomnost překážky. Parkovací senzor s LED displejem navíc informuje číselným údajem a barevným diagramem o vzdálenosti a poloze překážky.

Dálkové ovládání

Ovladače umožňují dálkově zamykat a odemykat vozidlo. Můžete je kombinovat i s dalšími ovladači a přijímači a využít je například pro otevření vjezdové brány nebo garážových vrat. Dokáží také vyvolat tísňový poplach.

Umíme zabezpečení domácností i firem

 • Zabezpečení bytů, domů, chat, chalup, garáží ale i zabezpečení firemních prostor, skladů, prodejen, showroomů.
 • JABLOTRON 100+ je alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát ovládat.
 • Ovládání odkudkoliv, přes mobilní aplikaci "MyJABLOTRON".
 • Možnost využití Bezpečnostního centra Jablotron.
Zabezpečení budov

Ovládání přes mobilní aplikaci MyJABLOTRON

wi-fi
Bluetooth
3G/4G
rfid

Hledáte profesionály na zabezpečení automobilů? Zavolejte 608 685 212 nebo napište a nechte si zpracovat nezávaznou nábídku. Rádi vám pomůžeme.