logo Smart House Company
logo-iso-9001-2015 logo-iso-9001-2015

Televizní a satelitní rozvody

Život bez televizoru už si snad ani nedokážeme představit. Neobejdeme se bez něj navzdory tomu, že u vysílaných pořadů nejednou nadáváme víc než kdekoliv jinde.

K tomu, abychom věděli o tom, co se kde ve světě šustne a abychom se rovněž vzdělali, pobavili a odreagovali, využíváme v dnešní době hojně televizi. Tato už se stala pomalu neodmyslitelným společníkem našinců a je jenom málo těch, kdo nějaký podobný přístroj nemají a nevyužívají. 

Ovšem k tomu, abychom mohli televizní pořady sledovat, nestačí jenom pořízení příslušného přístroje. Ten je totiž sám o sobě pouze krabicí obsahující nějaké ty součástky, které umožňují zpracovat neviditelné vysílané signály v to, co můžeme vnímat svým zrakem a sluchem.

Abychom mohli vysílání přijímat, jsou nám zapotřebí televizní nebo satelitní rozvody. A jež jsou tu více a tu méně sofistikovanými systémy, to podle konkrétní situace, podle objektivních i subjektivních podmínek. 

Televizní a satelitní rozvody
logo DVB-T2
  • Televizní a satelitní rozvody.
  • Společné antény pro bytové domy.
  • LTE filtry, zesilovače, napájecí zdroje, rozbočovače, konvertory LNB.
  • Slučovače TV a SAT, karty a moduly.
  • Montážní skříně, koaxiální kabely, konektory, spojky, propojovací kabely, účastnické zásuvky.
  • Set-top boxy.
TV anténa
Set-top box
Satelitní anténa
Satelitní dekódovaící karta
Televizní rozvody
Televizní rozvody
Televizní rozvody
Televizní rozvody
logo Freesat
logo Netflix
logo Skylink

Hledáte profesionály na televizní a satelitní rozvody? Zavolejte 608 685 212 nebo napište a nechte si zpracovat nezávaznou nábídku. Rádi vám pomůžeme.