logo Smart House Company
logo-iso-9001-2015 logo-iso-9001-2015

Prémiový systém CONTROL4

Lidé stále více touží po možnosti dopřávat si co nejvyšší luxus. A proč by také ne, když jim to dnešní doba plná vyspělých technologií umožňuje, že?

Pokud chce dnes člověk vést pohodlný život, má na výběr z nepřeberné škály všeho možného, co mu právě takový ideální život umožňuje. Je celá řada způsobů, jak učinit to, co nás obklopuje a co využíváme, lepším a dokonalejším. Co nám dává možnost dopřávat si velice příjemné zážitky, a to klidně i u sebe doma, mezi čtyřmi stěnami. 

Jednou z takových možností, jak si polepšit, jak dosáhnout toho, o čem mohly předchozí generace a vlastně i většina našich současníků leda tak snít, je i prémiový systém CONTROL4

Že jste o tomto systému ještě neslyšeli? Že vám tento stále ještě nic neříká? Možná je to i dobře, protože kdybyste věděli, oč jde, litovali byste, že ho doposud nemáte. Ale zároveň je to i špatně, protože ten, kdo o něčem neví, toho nikdy ani nemůže využít a tím se ochuzuje a možná si i vysloveně škodí. Na rozdíl od toho, kdo už je v obraze, a tudíž může na takovouto možnost zpříjemnění si života vsadit, pokud chce. A jenom blázen by nechtěl.

Prémiový systém Control4
  • Řídící jednotky. Elektroinstalační moduly. Sběrnicové klávesnice. 
  • Dálkové ovladače. Mobilní aplikace Control4.
  • Vestavné i přenosné dotykové panely.
  • Audio přepínače a zesilovače. Video přepínače.
  • Dveřní stanice, Interkomy, kamery.
  • Bezdrátové osvětlení. Termostaty pro ovládání vytápění.
  • Bezdrátová čidla, senzory a ovladače.
Dotykové ovládání Control4
Mobilní aplikace Control4
Interkom Control4
Dálkové ovládání Control4
Audio centrum Control4
Video centrum Control4
Kamery Control4
Pohybový senzor Control4

Control4 je ještě o úroveň vyšším řešením inteligentních domů, než jakými jsou ostatní podobná řešení dostupná u nás v České republice. 

Inteligentní domácnost Control4 totiž koordinuje využívání technologií v našich životech takovým způsobem, aby bylo s jejich pomocí dosaženo maxima příjemných zážitků, doslova ideálu. Systém umožňuje pohodlné splynutí takových technologií s životním stylem konkrétního člověka, což je činí ještě dostupnějšími a použitelnějšími pro každou rodinu. 

Díky tomuto prémiovému systému lze rozšířit a upravit svoji domácnost tak, aby vyhovovala jak momentálním, tak i pozdějším nárokům a potřebám.

Hledáte profesionály pro chytré domácnosti? Zavolejte 608 685 212 nebo napište a nechte si zpracovat nezávaznou nábídku. Rádi vám pomůžeme.