Inteligentní elektroinstalace P5 FUTUREnow

Pokud si člověk v dnešní době usmyslí, že nechce žít v jen tak obyčejné domácnosti, budiž mu přáno. Může mít i domácnost takzvaně inteligentní.

V našich domácnostech už to dávno nevypadá tak, jak tomu bylo v domácnostech našich předků. Pokrok kráčí vpřed mílovými kroky a dnes už tak můžeme mít klidně i domácnost nazývanou inteligentní. A to plným právem. Protože si tuto můžeme vybavit i lecčím, co by ještě vcelku nedávno mohlo vypadat jako naprostá utopie, jako něco nepředstavitelného. 

A čím se taková inteligentní domácnost vyznačuje? Třeba tím, že v ní nechybí ani inteligentní elektroinstalace P5 FUTUREnow

Pokud doposud nevíte, oč se tu jedná, pak vězte, že jde o moduly chytré domácnosti, jež pomáhají především s ovládáním nejrůznějších druhů svítidel stejně jako žaluzií nebo závěsů. Nabízejí se tu vícekanálové přepínače, stmívače a moduly pro ovládání krokových motorků, jež jsou určené na DIN lištu s připojením na sběrnici a ethernet. A díky těmto je hračkou i leccos další, na co by jinak člověk musel myslet a kvůli čemu by se jinak třeba i nemálo naběhal po svém příbytku.

Mobilní aplikace P5 Future now
logo P5 Future now
  • Automatické vypínání a zapínání spotřebičů.
  • Vyhřívání příjezdové cesty, zavlažování zahrady.
  • Zapínání a vypínání vytápění.
  • Vypnutí rozvody vody při poruše.
  • Kontrola spotřeby energií.
  • Ovládání krokových motorků.
  • Vícekanálové přepínače, stmívače, moduly.
RGB stmívač P5 Future now
Ovladač domácnosti P5 Future now
Ethernet modul P5 Future now

Lze tu tak třeba automaticky vypínat a zapínat nejrůznější spotřebiče, lze tu také efektivně kontrolovat spotřebu energie, senzory tu pak dokážou aktivovat klidně i naprosto automaticky i moduly jako ohřívání příjezdové cesty, kropení zahrady úměrně panujícímu počasí, zapínání topení a jeho opětovné vypínání, uzavření hlavního vodovodu v případě zjištění úniku vody, efektivní větrání a dočasné vypnutí termostatu v případě detekce oxidu uhličitého, ba i současné vypnutí všech nepotřebných spotřebičů pouhým jediným příkazem. 

K tomuto využívaný otevřený komunikační protokol umožňuje propojení s řídícími systémy od všech známých výrobců, což znamená více než flexibilní využití všech možností, produktů, jež se k této problematice vztahují. Jež si lze pořídit již ve čtyřech desítkách zemí celého světa, a to pod značkou P5 FutureNow, a jež skvěle spolupracují se systémy (CONTROL4, FIBARO, NEETS, AMINA a monoho dalších). 

A kdo by nechtěl mít třeba možnost ovládat svou domácnost i na dálku přes internet, že?

logo Control4
logo Fibaro
logo Neets
logo Amina

Hledáte profesionály na inteligentní elektroinstalace? Zavolejte 608 685 212 nebo napište a nechte si zpracovat nezávaznou nábídku. Rádi vám pomůžeme.