logo Smart House Company
logo-iso-9001-2015 logo-iso-9001-2015

Bezdrátový systém FIBARO

Člověk nejednou přímo žasne, vidí-li, co už je v dnešní době všechno možné. A to ne jenom v negativním, ale i ve vysloveně pozitivním smyslu slova.

Pokud si dnes někdo usmyslí, že si nechá usnadnit život, je mu přáno, a to v mnoha ohledech. Dokonce i v tom, co by mohlo na první pohled budit spíše dojem některého z děl Julese Verna. 

Vezměte si třeba takový bezdrátový systém FIBARO. Tedy bezdrátové řešení inteligentních domácností. Toto se těší stále větší oblibě v celém vyspělém světě, a to právě proto, že umožňuje něco, co by bylo ještě donedávna naprosto nepředstavitelné. Umožňuje automatizaci kdečeho, co se v dnešních domácnostech vyskytuje, a to ať už se jedná o osvětlení, topení, chlazení, stíněnízavlažování, různé senzory a detektory, kamerový systém či zabezpečovací systém ale klidně i multimédia.

Toto řešení je pak složeno z různých modulů napájených z baterií nebo sítě, jež lze realizovat jak současně, tak i postupně, podle toho, co si zákazník v tom, kterém okamžiku zrovna žádá. Můžete začít i s naprostým minimem a poté celý systém postupně obohacovat o další a další prvky. Tento postup je ideální jak pro ty, kdo nejsou doposud pevně rozhodnuti, co si zvolit, tak i pro ty, kdo momentálně neoplývají dostatkem finančních prostředků, jichž by bylo pro pořízení si všeho potřebného.

Bezdrátový systém Fibaro
logo Fibaro
  • Chytré osvětlení, RGB žárovky, stmívače, LED pásky.
  • Detektory kouře, CO2.
  • Sensory pohybu, sensory otevřených dveří, oken.
  • Ovládání hlavic vytápění, zatahování žaluzií, stínění, zavlažování.
  • Kamerové systémy.
  • Audio a video interkomy, zvonky.
  • Domácí mutlimédia.
Detektor kouře Fibaro
Hlavice topení Fibaro
Pohybový sensor Fibaro
RGB zásuvky Fibaro
Home centrum  Fibaro
Ovládání žaluzií Fibaro
Interkom Fibaro
RGB ovladač Fibaro

Bezdrátové řešení je tedy možností, jak si v domácnosti usnadnit a zpříjemnit život, a to obdobně, jako to umožňuje i alternativa kabelová. Rozsah a kvalita je tu ale nižší než u kabelového řešení. U bezdrátové varianty ale odpadají větší stavební úpravy a potřeba speciální elektroinstalace, což se logicky promítá i do ceny a což umožňuje její bezproblémové využití i v nemovitostech, které již stojí nebo se v nich s pořízením inteligentní domácnosti zpočátku nepočítalo.
( Aplikace pro Android. Aplikace pro iOS )

Inteligentní domácnost

A pokud člověk vsadí na pomoc odborníků, může mít bezdrátovou inteligentní domácnost. Díky komunikaci přes protokol Z-WaveZigBee, WiFi či Bluetooth nabídne život budoucnosti již dnes.

logo Wi-Fi
logo Bluetooth
logo Zigbee
logo Z wave plus

Hledáte profesionály pro chytré domácnosti? Zavolejte 608 685 212 nebo napište a nechte si zpracovat nezávaznou nábídku. Rádi vám pomůžeme.